506 071 887
795 004 907
42 682 36 76
biuro@lermanstone.pl

al. Jana Pawła II 15,
93-570 Łódź

Nowości

Co nowego w Lerman Stone?

Nowości w wyrobach kamieniarskich Lerman Stone

Bądź na bieżąco

Planując remont lub budowę domu warto pomyśleć o zastosowaniu kamienia naturalnego we wnętrzu. Z pewnością nasuwają się pytania: dlaczego blaty kuchenne granitowe cieszą się dużą popularnością? Na jakie schody wewnętrzne się zdecydować? Z czego najlepiej wykonywać blaty łazienkowe? Na te i wiele innych pytań postaramy się Państwu odpowiedzieć. Regularnie na stronie publikujemy kolejne artykuły, które mają wyjaśniać kwestie związane z szeregiem usług kamieniarskich. Zachęcamy również do sprawdzenia naszej propozycji. Jako producent wyrobów z kamienia i ze spieków gresowych służymy naszym doświadczeniem i pomocą przy wyborze odpowiedniego materiału.

Wjazd do firmy

Jak do nas trafić?

Czytaj dalej

 
 
BLATY Z KONGLOMERATU KWARCOWEGO

Doskonały wybór dla klientów poszukujących materiału o powierzchni jednolitej.

Czytaj dalej

 
 
Blaty i meble ze spieków gresowych wielkoformatowych

Kilka lat temu pojawiły się na rynku nowe materiały – płyty gresowe wielkoformatowe ( spieki gresowe ) , które miały swoje zastosowanie głównie na ścianach czy podłogach.

Czytaj dalej

 
 
blat kuchenny
Co to są granity?

Granity to głębinowe kwaśne skały magmowe których głównym składnikiem jest kwarc, skalenie alkaliczne i plagioklaz. Dzięki temu, że są to skały odporne na kwasy i dużo starsze od skał pochodzenia marmurowego mają o wiele szersze zastosowanie.

Czytaj dalej

 
 
Co to są marmury i gdzie możemy je zastosować?

Marmury to skały z kamienia naturalnego, których głównym składnikiem jest wapień. Możemy je zastosować na posadzki oraz na parapety jak i na blaty łazienkowe.

Czytaj dalej

 
 
Jaki kamień na elewację budynku?

Aby kamień np. granit został zakotwiony na elewacji musi posiadać odpowiednie parametry techniczne poparte certyfikowanymi badaniami odpowiednich jednostek laboratoryjnych uprawnionych do przeprowadzania takich badań.

Czytaj dalej

 
 
Jaki kamień zastosować na podłogi?

Odwieczny problem ! Oczywiście chcielibyśmy aby nasza podłoga była piękna i funkcjonalna. Dlatego też przede wszystkim musimy się zastanowić gdzie będziemy kłaść kamień.

Czytaj dalej

 
 
blat kuchenny
Co na blaty kuchenne?

Do końca lat dziewięćdziesiątych na blaty kuchenne mieliśmy na naszym rynku do wyboru głównie granity i marmury, nie biorąc pod uwagę sztucznych konglomeratów marmurowych.

Czytaj dalej

 
 

Galeria realizacji

arrow
producent wyrobów z kamienia naturalnego usługi kamieniarskie kamień naturalny kamieniastwo wyroby kamienne kamieniastwo
arrow

Nasze usługi obróbki kamienia

łazienka

Zajmujemy się produkcją i montażem blatów, schodów, parapetów i innych elementów z kamienia naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nowości na stronie

Co na blaty kuchenne?

Do końca lat dziewięćdziesiątych na blaty kuchenne mieliśmy na naszym rynku do wyboru głównie granity i marmury, nie biorąc pod uwagę sztucznych konglomeratów marmurowych.

blat kuchenny

Dlaczego my?

  • działamy na rynku od 25 lat
  • mamy na swoim koncie ponad 200 realizacji
  • obsługujemy klientów indywidualnych i firmy
  • nie boimy się trudnych realizacji
  • zapewniamy najwyższą jakość
  • działamy kompleksowo
  • znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

banner

Lerman Stone 2017 All rights reserved.

Wsparcie: ADQ