506 071 887
509 729 291
biuro@lermanstone.pl

ul. Proletariacka 24a,
93-578 Łódź

Jesteśmy specjalistami

w dziedzinie obróbki kamienia naturalnego

Wyroby kamieniarskie – o firmie Lerman Stone z Łodzi

Kwalifikacje i doświadczenie

Każdy pracownik producenta wyrobów z kamienia naturalnego Lerman Stone to osoba o odpowiednich kwalifikacjach do świadczenia usług kamieniarskich,oraz cięcia płytek gresowych, ceramicznych czy spieków gresowych wielkoformatowych. Dzięki ponad 25 latom pracy, mieliśmy okazję wykonać ponad 200 bardzo zróżnicowanych zleceń. Klienci zlecali nam nie tylko wykonywanie blatów kuchennych granitowych czy blatów łazienkowych, ale stawiali znacznie większe wymagania związane chociażby z nietypową obróbką kamienia naturalnego.

Specjalizacja i szereg innych wykonań

Wszyscy zgłaszający się do nas klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm. Co ważne, jesteśmy jedną z niewielu firm w kraju podejmujących się obróbki i cięcia płytek ceramicznych oraz cięcia gresów wielkoformatowych.

Od lat działamy w produkcji wyrobów kamieniarskich takich jak: blaty, zlewozmywaki, parapety (wykonujemy również parapety z konglomeratu), schody (produkujemy zarówno schody zewnętrzne, jak i schody wewnętrzne), posadzki, elewacje kamienne, tarasy i inne.

Powyższe wyroby wykonujemy z atestowanego kamienia naturalnego, kompozytu oraz spieków z całego świata. Nasze wyroby mają bardzo szerokie zastosowanie w różnych obiektach: przemysłowych i laboratoriach, użyteczności publicznej, obiektach sakralnych, rezydencjach, domach i mieszkaniach.


Galeria realizacji

producent wyrobów z kamienia naturalnego usługi kamieniarskie kamień naturalny kamieniastwo wyroby kamienne kamieniastwo

Nasze usługi obróbki kamienia

łazienka

Zajmujemy się produkcją i montażem blatów, schodów, parapetów i innych elementów z kamienia naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nowości na stronie

Co na blaty kuchenne?

Do końca lat dziewięćdziesiątych na blaty kuchenne mieliśmy na naszym rynku do wyboru głównie granity i marmury, nie biorąc pod uwagę sztucznych konglomeratów marmurowych.

blat kuchenny

Dlaczego my?

  • działamy na rynku od 25 lat
  • mamy na swoim koncie ponad 200 realizacji
  • obsługujemy klientów indywidualnych i firmy
  • nie boimy się trudnych realizacji
  • zapewniamy najwyższą jakość
  • działamy kompleksowo
  • znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

banner

Lerman Stone 2017 All rights reserved.

Realizacja: DamianGuzek.com