506 071 887
795 004 907
42 682 36 76
biuro@lermanstone.pl

al. Jana Pawła II 15,
93-570 Łódź

Nasze realizacje

na najwyższym poziomie

Blaty kuchenne granitowe i inne realizacje

Wyroby wykonane przez Lerman Stone

Nasza firma przez wiele lat działalności miała okazję zrealizować niejeden projekt blatów kuchennych granitowych, blatów łazienkowych i podobnych zaprojektowanych do domu elementów. W Łodzi i okolicach jesteśmy znani nie tylko jako producent wyrobów z kamienia, ale także jako firma świadcząca usługi cięcia płytek gresowych, ceramicznych i spieków wielkoformatowych.

Wykonaliśmy już szereg bardzo różnych wyrobów z marmuru (na przykład parapety marmurowe, kominki) i wyrobów z granitu (w tym parapety granitowe, schody granitowe). Na bazie zrealizowanych prac jesteśmy przekonani, że poradzimy sobie z innymi zleceniami. Zachęcamy do sprawdzenia wykonanych przez nas realizacji, a także do kontaktu z naszym przedstawicielem. Odpowie on na wszelkie pytania dotyczące świadczonych przez nas usług kamieniarskich.


Nasze usługi obróbki kamienia

łazienka

Zajmujemy się produkcją i montażem blatów, schodów, parapetów i innych elementów z kamienia naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nowości na stronie

Co na blaty kuchenne?

Do końca lat dziewięćdziesiątych na blaty kuchenne mieliśmy na naszym rynku do wyboru głównie granity i marmury, nie biorąc pod uwagę sztucznych konglomeratów marmurowych.

blat kuchenny

Dlaczego my?

  • działamy na rynku od 25 lat
  • mamy na swoim koncie ponad 200 realizacji
  • obsługujemy klientów indywidualnych i firmy
  • nie boimy się trudnych realizacji
  • zapewniamy najwyższą jakość
  • działamy kompleksowo
  • znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

banner

Lerman Stone 2017 All rights reserved.

Wsparcie: ADQ