506 071 887
795 004 907
42 682 36 76
biuro@lermanstone.pl

al. Jana Pawła II 15,
93-570 Łódź

Wyroby z kamienia naturalnego

Blaty, parapety i wiele innych

Kiedy ponad 25 lat temu rozpoczynaliśmy  działalność w branży kamieniarskiej, głównym materiałem do produkcji blatów kuchennych , blatów łazienkowych , parapetów czy schodów  był  kamień naturalny. Wyroby z kamienia naturalnego mają bardzo szerokie zastosowanie  zarówno w obiektach użyteczności  publicznej, obiektach przemysłowych , sakralnych jak również  w domach prywatnych.

Specjalizujemy się w produkcji  blatów kuchennych, schodów zewnętrznych i wewnętrznych,

Blaty kuchenne z granitu rewelacyjne radzą sobie z  wszelkiego typu zabrudzeniami  w kuchni, są odporne na działanie kwasów spożywczych , zarysowania, zaplamienia  jednakże należy je impregnować .

Od kilkunastu lat bardzo popularnymi materiałami do produkcji blatów kuchennych są  kwarcogranity znane również jako konglomeraty kwarcowe.  Blaty kuchenne z konglomeratów kwarcowych  mają bardzo dobre właściwości  techniczne ,  mogą  z powodzeniem zastąpić kamień naturalny.  Bogata kolorystyka pozwala na dopasowanie blatów  kuchennych , parapetów czy innych wyrobów do danego wnętrza.

Jako jedna z nielicznych firm wykonujemy blaty kuchenne ze spieków gresowych  wielkoformatowych.   Realizujemy bardzo ciekawe i skomplikowane projekty w tym zakresie.  Spieki gresowe  mają bardzo szerokie zastosowanie i  zróżnicowaną kolorystykę . Niektóre kolekcje  imitują kamień naturalny  a w  szczególności  przepięknie użylone marmury , które niestety  nie nadają się na blaty kuchenne.  Na szczęście blaty ze spieków gresowych wielkoformatowych  są  alternatywą  dla  marmurów ,  są trwałe  i  nienasiąkliwe .

Wyroby z wyjątkowego  materiału LAPITEC są odporne na zarysowania, różnice temperaturowe oraz promieniowanie UV.  Blaty  kuchenne z  Lapiteca są odporne na kwasy spożywcze, wysokie temperatury . Lapitec można stosować również na zewnątrz min. na elewacje zewnętrzne, schody zewnętrzne, parapety zewnętrzne, tarasy , chodniki.


Galeria realizacji

producent wyrobów z kamienia naturalnego usługi kamieniarskie kamień naturalny kamieniastwo wyroby kamienne kamieniastwo

Nasze usługi obróbki kamienia

łazienka

Zajmujemy się produkcją i montażem blatów, schodów, parapetów i innych elementów z kamienia naturalnego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nowości na stronie

Co na blaty kuchenne?

Do końca lat dziewięćdziesiątych na blaty kuchenne mieliśmy na naszym rynku do wyboru głównie granity i marmury, nie biorąc pod uwagę sztucznych konglomeratów marmurowych.

blat kuchenny

Dlaczego my?

  • działamy na rynku od 25 lat
  • mamy na swoim koncie ponad 200 realizacji
  • obsługujemy klientów indywidualnych i firmy
  • nie boimy się trudnych realizacji
  • zapewniamy najwyższą jakość
  • działamy kompleksowo
  • znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

banner

Lerman Stone 2017 All rights reserved.

Wsparcie: ADQ